Privát - chystáte se na privát?
Lucie

Lucie

U Lucinky privát VM, Vysoké Mýto


Lucie, 28 let, pracuje v privátu U Lucinky privát VM Po - Pá: 08:00-20:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 732 737 254.

PO NĚKOLIKA MĚSÍCÍCH “STÁVKOVÁNÍ” JSEM OPĚT K DISPOZICI. Všem, kdo se snažil měsíce neúspěšně dovolat se omlouvám - vynahradíme si to.

Ahoj, vítám tě na svém profilu.

Jmenuji se Lucie a je mi 28 let, brzy mi bude 29 let. Věk si neubírám, je reálný. Ženská krev a mlíko, přírodní prsa vel. 8! Pokud máš rád pořádné baculky, které je za co chytit, tak jsem pro tebe ta pravá.
Nabízím ti orálek s polykáním, lízání a sání koulí, klasický sex, sex mezi prsa i líbání. Co takhle rimming? Láká tě ta představa? Tak proč už nejsi na cestě za mnou? Nebo bys raději něco jemnějšího? Není problém. Mohu ti nabídnout i masáž svýma obrovskýma prsama.

Zvu tě do svého pelíšku, kde si společně užijeme a uvolníme se od všedních problémů a starostí. Zapomeneme na svět okolo.
Zaručuji ti naprostou diskrétnost a anonymitu.
Budu se těšit na společné erotické chvíle, Luc.

Oral bez, polykání a rimming jsou příplatkové služby, nejsou zahrnuty v základní ceně. Jiné služby, které tu vypsané nejsou, nenabízím!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Lucie - U Lucinky privát VM, Vysoké Mýto na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.