Privát - chystáte se na privát?
Daniela

Daniela

Daniela Liberec, Liberec


Daniela, 44 let, pracuje v privátu Daniela Liberec denně 09:00-23:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 723 671 251, případně e-mailem na daniellaa75@post.cz.

Sympatická žena po čtyřicítce, nabízí příjemnou relaxaci ve svém soukromí . Ráda si užívám sexík v různých polohách, dále Ti mohu dopřát orální rozkoš, po které se budeš rád vracet. Pokud by jsi měl zájem i o něco netradičního, zkus se zeptat. Budu se těšit na zavolání. Nedělám perverz. Vše s ochranou. Na sms nereaguji, pouze volat. Páni středních let vítáni. Neberu do svého soukromí opilé klienty, cizince a Romy. Vtipálci nevolat.

100% ZDRAVÍ A DISKRÉTNOST ZARUČENA

Pro více ínformací navštivte prezentaci Daniela - Daniela Liberec, Liberec na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.