Privát - chystáte se na privát?
Edie

Edie

Žhavá koťata, Praha 8


Edie, 29 let, pracuje v privátu Žhavá koťata Po: 09:00-18:00, Út: 08:00-16:30, St - So: nepracuje, Ne: 12:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 739 827 694, případně e-mailem na cat17@post.cz.

PROSÍM ČTI text než se rozhodneš napsat,mám zde NOVÉ INFO:))….NEJSEM přirozený typ slečny,proto prosím,aby se milovníci “přírodních”krásek vůbec neobjednávali.momentálně všechny termíny obsazeny!!(1,2,3.10.O ).Další termíny brzy!:)…..Dávám přednost starším pánům a mužům kteří vědí co chtějí a mají úctu k ženám.Nejsem NONSTOP na telefonu,ale snažím se odpovídat všem postupně,pokud nějakým nedopatřením neodpovím,neznamená to,že tě ignoruji,naopak děkuji za zájem,napiš ještě jednou:))Prosím o trpělivost,mám jen omezený počet termínů,ale na každého se jistě dostane……NOVÁČČI pište prosím do sms o co máte zájem ať předejdeme případným nedorozuměním,a krátké INFO o Vás potěší:))Komunikuji hlavně přes sms:)….Ahoj sympatický muži,opět dobývám Prahu.Můžeš mě navštívit v pěkném,čistém prostredí v centru Prahy.Pracuji max dva dny v týdnu,dle možností.Co ti mohu nabídnout?Hlavně perfektní přístup,jsem vždy usměvavá,upravená,dokonale navoněná,budu si tě hýčkat a ty nebudeš chtít odejít.Máš rád holky jako z porna?Tak to se ti budu líbit:-).Miluješ analek?Tak to si na správné adrese:-)oral bez,lízání nenabízím.Prosím PIŠTE SMS,hovory vyřizuju pouze v pracovní dobu:-*.UPŘEDNOSTNÍM DLOUHODOBOU spolupráci!!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Edie - Žhavá koťata, Praha 8 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.