Privát - chystáte se na privát?
Simča

Simča

Simča královna fistingu, Praha 10


Simča, 47 let, pracuje v privátu Simča královna fistingu denně 10:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 722 139 605, případně e-mailem na italka.cz@gmail.com.

Zdravím pánové....Pro milovníky baculek,mnohými muži ještě nepoznaná, baculka aktuálně s přírodním klínem..Nabízím oboustranný orál, klasický sex... Miluji vaginální fisting ! Když mi zavedeš svou dlaň hluboce do mušličky a uvidíš jak se u toho doslovně svíjím slastí, kdo nevyzkouší, neuvěří .... .. Dá se domluvit i na lehké SM ( já dominantní ), facesitting.....Zavolej a domluvíme si schůzku v mém soukromí ....Možnost i sexu po telefonu za nabití kreditu ...Těším se Simča.(Najdeš mě Praha Strašnice). Pro cizince : Parlo italiano,
Ich spreche Deutch ,
I understand a little english.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Simča - Simča královna fistingu, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.