Privát - chystáte se na privát?
Viktoria

Viktoria

Privát Elit, Praha 2


Viktoria, 36 let, pracuje v privátu Privát Elit denně 10:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 773 478 797, případně e-mailem na elitpraha@seznam.cz.

Dobrý den pánové. Jsem nová Viktoria (36 let, 170 cm , 55kg, prsa 2) milá a vždy dobře naladěná slečna milující sport. Mám ráda něžné milování, orál (možná i bez ) 69 a zároven mě vzrušuje divoký sex. Ráda Tě přivítám ve svém soukromém bytě u Palackého náměstí. Dobré parkování a dostupnost MHD. I speak English .

Pro více ínformací navštivte prezentaci Viktoria - Privát Elit, Praha 2 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.