Privát - chystáte se na privát?
Viktorie

Viktorie

Viky Česká Lípa Privatek, Česká Lípa


Viktorie, 33 let, pracuje v privátu Viky Česká Lípa Privatek Po - So: 09:00-22:00, Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 797 695 631, případně e-mailem na viktoria.kuzhna@seznam.cz.

Ahoj, jsem Viky a vím co mají muži rádi. Budu se k Tobě chovat jako milenka. Nabídnu Ti mazlení, orálek S i B, střídání poloh, 69, masáž. Můžeme se domluvit na análku a Orál bez s výstřikem do pusy. Přijď si mě ochutnat a rád se vrátíš. Tvá Viky. Pouze volat. Na SMS neodpovídám.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Viktorie - Viky Česká Lípa Privatek, Česká Lípa na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.