Privát - chystáte se na privát?
Míša

Míša

Privat Domeček, Praha 10


Míša, 41 let, pracuje v privátu Privat Domeček Po - Pá: 10:00-20:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 603 387 410, případně e-mailem na ladies16@seznam.cz.

Ahoj, jsem zkušená masérka. S potěšením Ti udělám
eroticko-tantrickou masáž, která mne opravdu baví se zakončením podle Tvých představ. Ráda bych se stala Tvým průvodcem a blízkou osobou v říši tajemné fantazie.
Tam, kde končí tvé představy, Ti beze zbytku budu nápomocna nejen radou, ale i skutkem. Při hlubokém prožívání bude mým úkolem osvobodit tvou mysl od pozemské reality a nechat se unášet nekonečným vesmírem plným něhy a rozkoše.
Ať jsou to emoce, vnímání lásky, sexualita či v neposlední řadě samotné prožívání vyvrcholení. Ukážu Ti, jak s takovou vnitřní silou naložit, aby Tvůj zážitek byl excelentní.
Přijď a dovol mi být tvým průvodcem.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Míša - Privat Domeček, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.