Privát - chystáte se na privát?
Natálie Brno

Natálie Brno

Natálie Brno Privat, Brno


Natálie Brno, 31 let, pracuje v privátu Natálie Brno Privat denně 10:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 602 894 167.

Zdravím všechny naše české sympatické a čistotné pány:)
Jmenuji se Natálie, je mi 30 let a nabízím Vám pohodově strávené chvilky. Preferuji starší muže než jsem já, ideálně nad 40 let. Jedním z důvodu je i to, že mám ráda přirozený, pohodový sex. Žádné pózy a hrané hekání, násilí a perverznosti. Tak pokud máte zájem o usměvavou a pěknou holku, volejte:).
Na skrytá čísla nereaguji a bývám nepravidelně, mám ještě jednu práci. Budu se těšit, Natálie.
V ceně je zahrnutý sex (samozřejmě a jedině s ochranou), oral bez, 69, masáž zad. Za příplatek dle sympatií se můžeme domluvit na líbání či or. do konce.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Natálie Brno - Natálie Brno Privat, Brno na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.