Privát - chystáte se na privát?
Kessi

Kessi

Kessi privát Praha, Praha 1


Kessi, 28 let, pracuje v privátu Kessi privát Praha Po - Čt, Ne: Non-Stop, Pá: 15:00-06:00, So: 06:00-00:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 605 597 005, případně e-mailem na juliehanychova@gmail.com.

Ahoj jsem Kessi opravdu hodně submisivni . Občas
cítím i potřebu byt vhodným dominantem masochisticky podrobena.
Potřebuji cítit autoritu v každém rozkazu a ve všem co semnou budeš dělat. Budu prosit budu poslušná budu tvoje a budu až nezdravě perverzní a uchylna. Umím byt i sprostá kurvicka, která rada nastavi prcinu, hluboko do krku se nechá od tebe mrdat a muzu byt u toho třeba jako culikata lolitka nebo perverzní sekretářka.
Dělám i sex s více muži
Escort je možný v oblasti Praha Středočeský a Jihočeský Jihomoravský kraj cena se pak odvíjí vzdálenosti.
Ozvi se a užijeme si spoustu zvrhlého sexu i lechtive erotiky

Pro více ínformací navštivte prezentaci Kessi - Kessi privát Praha, Praha 1 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.