Privát - chystáte se na privát?
Magdi Ewa

Magdi Ewa

Magdi Ewa Kovansko Privat, Kovansko


Magdi Ewa, 44 let, pracuje v privátu Magdi Ewa Kovansko Privat Po - Čt: 15:00-01:00, Pá: 16:00-04:00, So: Non-Stop, Ne: 14:00-00:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 702 995 552.

Ahoj, jsem drobnější Polka co miluje sex i s dvoumi muži na trojku. Nabízím reál u mne doma v domku s obejmutím mých velkých stydkých pysků, střídání pozic, orál, piss, prstění, možné i líbání .(anál nedělám) Mám ráda lízání mé pyskaté kundičky a dráždění bradavek zároveň. Možnost escortu po Nymbursku k tobě domů. Videohovory jen po dobití kreditu. Pokud máš či máte zájem si se mnou užít sexu za f.o. zavolej(te)!! Při mém nedostižení za ktreré se omlouvám jelikož jsem zaměstnaná na směny zanechte mi dyžtak zprávu, kdy mohu či nemohu se ozvat zpět, budu ráda když se dohodnem. Magda

Pro více ínformací navštivte prezentaci Magdi Ewa - Magdi Ewa Kovansko Privat, Kovansko na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.