Privát - chystáte se na privát?
Adriana

Adriana

Adriana ČB, České Budějovice


Adriana, 28 let, pracuje v privátu Adriana ČB denně 09:00-21:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 775 402 119.

*****ESCORT HOTEL ROOM****

Looking for someone to spice up your hotel suite?

Vítej, cizinče. Seznam se se svou novou milenkou. Můžeš mi říkat Adriano. Jsem nezávislá společnice sídlící v Českých Budějovicích. Jsem atraktivní dívka se smyslem pro svůdná setkání, hebkým, přirozeně krásným tělem a hravou osobností. Miluji setkání s lidmi a užívám si mužkou společnost. Jsem od přírody dárce a budu nadšena, pokud mi dovolíš abych tě rozptýlila.

Je tvůj milostný život již nějakou dobu poněkud jednotvárný a ty si toužíš dopřát diskrétní dobrodružství?

Gratuluji, právě jsi našel svého spolupachatele :)

Hledáš vzrušení a vášeň romantického vztahu bez vazeb tradičního závazku, a námahy takový vztah udržovat? Žiješ velmi zaneprázděným a náročným životním stylem s malým nebo žádným prostorem pro klasické seznamovaní ale toužítš po příležitostné společnosti, náklonosti a úsměvu mladé, krásné dívky?

Pak jsem dívka tvých snů!

Bude mi potěšením sdílet s tebou svůj čas a být tvou inspirací, tvou můzou, tvou milenkou... tvým útěkem. Chybějícím dílkem tvé vnitřní skládanky.

Moje požitkářská a dobrodružná povaha mě přivedla do tohoto zajímavého světa a od té doby je můj život mimořádně vzrušující. Ah, rozkoš, sotva by uplynul den, kdy bych neměla hříšné fantazie. Mezi prostěradly mohu být jemná a rozněžnělá, nebo mohu být divoká a vášnivá liška o které sníš od té doby, kdy jsi byl dost starý na to, abys snil o sexu. Sex by nikdy neměl být pouze mechanickým aktem. Pro mě je sex oslavou dvou energií, které se svým násobením vzájemně uvádějí do vytržení. Jsem rozená rozkošnice a plně v kontaktu se svou sexualitou - což znamená, že jsem plně vybavena poskytnout ti vyjímečný erotický zážitek.

Ráda si svou klientelu vybírám a dávám přednost mužům, kteří si váží intelektuálního a emocionálního spojení stejně jako fyzického. Svůj okruh mohu nejlépe popsat jako soukromý, s velmi nízkým objemem, zaměřeným na kvalitní setkání bez závazků založeným na oboustrané spokojenosti. Pokud jde o mé zdraví, beru ho velmi vážně a jsem dobře informovaná o bezpečných intimních praktikách. Veškeré mnou nabízené služby jsou poskytované pouze s ochranou - služby u kterých ochrana z nějakého důvodu není možná, neposkytuji.

Co se týče mého veřejného vystupování, vždy velmi diskrétní a decentní. Nejsem žádný křiklavý, třpytivý typ dívky. Můj osobní styl je klasický a ženský. Ať už spolu půjdeme kamkoli - ležérní procházka městem, večeře při svíčkách či kulturní den v umělecké galerii nebo divadle; firemní večírek či narozeninová oslava - vždy vybírám vhodné oblečení odpovídající dané příležitosti a tebe dráždí představa, co mám asi pod ním. Je pro mne důležité aby ses se mnou cítil dobře a vždy se postarám o to, aby si nikdo nevšiml, že jsem tvá společnice.
Věřím,že stejně jako já, hledáš zábavné a uvolněné setkání. Mám ráda delší rezervace protože mi poskytují příležitost lépe tě poznat. Chci tě poznat, abych se s tebou mohla otevřeně vyjádřit. Protože nic není tak skvělého jako chemie a vášeň která se přirozeně rozvíjí. Nečekej a zavolej. Udělám, co bude v mých silách abych odpověděla co nejdříve. Adriana.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Adriana - Adriana ČB, České Budějovice na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.