Privát - chystáte se na privát?
Amy

Amy

Sweet Amy Privat, Praha 5


Amy, 24 let, pracuje v privátu Sweet Amy Privat Non-Stop. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 735 044 989.

Hello sexy! My name is Amy

I love this profession because I love pleasing men!

Here is a little info about me... People always say I am better in real life. I'm a barbie doll-like curvy, busty girl will a lovely smile and gorgeous personality! I'm tight, toned and love taking care of my body. I am down to earth & my number 1 goal is to make your fantasy a reality! I love to spend time on my physical appearance & I ensure you I look exactly like my photos in real life.

I take pride in offering the best experiences! I am very adventurous, passionate & loving. I have a very kinky side to me to fulfil your wildest dreams. I am extremely comforting & warm & will provide you with an experience you will never forget & I am sure you will want to re-book me again ;)

Let me know when you would love to see me! I can’t wait to hear from you & have lots of fun with you!
English only.

Kisses.... Amy

Pro více ínformací navštivte prezentaci Amy - Sweet Amy Privat, Praha 5 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.