Privát - chystáte se na privát?
Ella

Ella

Ella Liberec, Liberec


Ella, 25 let, pracuje v privátu Ella Liberec Po - St: 10:00-21:00, Čt - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 704 199 735.

Ahoj pánové, jsem mladá sympatická slečna a nabízím vám touto cestou svou společnost. Mám vysportovanou postavu, pevný zadeček a prsa trojky. Za pravost fotek ručím!!! Můj servis záleží na sympatiích a domluvě. Přivítám tě ve svém čistém a diskrétním bytě v centru města. Pokud hledáš vždy dobře naladěnou milenku na krácení dlouhých chvil, ozvi se. :) Pokud neberu telefon, nech mi zprávu, ozvu se hned, jak to půjde.

O cenách prosím nesmlouvej, vím, co můžu nabídnout.

Pusu, Ella

Pro více ínformací navštivte prezentaci Ella - Ella Liberec, Liberec na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.