Privát - chystáte se na privát?
Elenka

Elenka

Mazlivá Elenka, Praha 8


Elenka, 43 let, pracuje v privátu Mazlivá Elenka Po: 13:00-19:00, Út: 16:00-19:00, St, So: 10:00-19:00, Čt: 10:00-14:00, Pá: 10:00-18:00, Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 720 667 005.

Ahoj jsem velmi hezká,usměvavá,mazlivá ,smyslná(českánárodnost).Štíhlé tělo161cm/52kg,konfekce v.36 prsa4,75D-přírodní viz mé fotky,ale reál lepší;))Mám ráda něžný,jemný i vašnivy sex,milenkovský (GFE)přístup.Zvu tě na relaxační masáže s mazlením,orálkem,klasikou.Vše je uvedeno níže.Chceš si v diskrétním čistém prostředí užívat ženske doteky?Potom jsem tady pro tebe.....
Korzet,punčošky,jehličky!V tomto tě i přivítám.Nabízím autoerot.s dildem,69 či oboustranný orálek,laskání a lízaní kuliček,jemné prstění,líbání(francie),erot.masaž s prodlužováním, mám šikovne ručičky i jazýček,vzrušování chodidly č.37(malé,úzké)...
Osobní přístup s pohodovou atmosférou bez spěchu,věk neřeším ,ale rychlovky u mne nehledej.
Jsem nekuřačka,abst.,bez dalších návykových látek apod.
Důležité:mám velmi úzkou a pevnou mušličku(úzká pánev),- nemám ráda široký penis(nejde o reklamu,nad 4,5cm širší p. nepřijmu)
Před první návštěvou prosím volej -hlas hodně napoví...:)
PRO NOVÉ KLIENTY:NA SMS JIŽ NEREAGUJI. DOPORUČUJI VOLAT S PŘEDSTIHEM,
MÁM I HPP A PŘIJMU NEJVÍCE 3 PÁNY DENNĚ.
Každé týden nový rozpis.
Inzeruji pouze pod tímto TEL.číslem

Pro více ínformací navštivte prezentaci Elenka - Mazlivá Elenka, Praha 8 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.