Privát - chystáte se na privát?
Elenka

Elenka

Mazlivá Elenka, Praha 8


Elenka, 42 let, pracuje v privátu Mazlivá Elenka Po: 10:30-19:30, Út, So - Ne: nepracuje, St: 16:00-20:00, Čt: 10:30-19:00, Pá: 10:00-20:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 720 667 005.

Ahoj,jsem velmi hezká,usměvavá,mazlivá a smyslná(české národnosti).Štíhlé tělo161cm/52kg,konfekce v.36 prsa4,75D-přírodní viz fota(všechny jsou mé),ale reál lepší;))Mám ráda něžný i vašnivy sex,milenkovský (GFE)přístup.Zvu tě na relaxační masaže na profi úrovni s klasikou a mazlením.
Korzet,punčošky,jehličky!Vše v čem se fotím k dispozici. Nabízím autoerot.s dildem,69 či oboustranný orálek,laskání a lízaní kuliček,jemné prstění,líbání(francie),erot.masaž s prodlužováním, mam šikovne ručičky i jazýček,vzrušování chodidly č.37(malé,úzké)...
Nemám ráda spěch,poskytuji osobní přístup a vyšší úroveň služeb,rychlovky u mne nehledej.
Hledáš relax? Chceš si v diskretním čistém prostředí užívat ženske doteky?Potom jsem tady pro tebe.
Jsem nekuřačka,abst.,bez dalších návykových látek apod.
Důležité:mám velmi úzkou a pevnou mušličku(úzká pánev),- nejde o reklamu,širší penis (4,5cm š?ře)nelze!
Před první návštěvou prosím volej -hlas hodně napoví...:).MÁM I HPP A PŘIJMU POUZE 3 PÁNY DENNĚ,MYSLI NA TO PŘI OBJEDNÁVCE ...
KAŽDÉ TÝDEN VKLÁDÁM NOVÝ ROZPIS.
Inzeruji pouze pod tímto TEL.číslem!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Elenka - Mazlivá Elenka, Praha 8 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.