Privát - chystáte se na privát?
Viki

Viki

Privat 69 Praha 8, Praha 8


Viki, 26 let, pracuje v privátu Privat 69 Praha 8 denně 10:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 775 335 197, případně e-mailem na Viki.privat@seznam.cz.

Hezký den pánové,

Jsem 26-ti letá černovláska výška 176cm, 59kg a 2ky prsa, která možná vypadá jak andílek ale s ďáblíkem v těle. Mam ráda relax , povídaní ale taky pořádný vzrůšo a ráda zkouším vše nové. Maš rád oralek? Ja také :) Chceš si užít kvalitní sexik ? Mam to velmi ráda. Chceš si odpočinout, a užít příjemný relax, masáž a odhodit starosti?

Tak zavolej a ráda se s Tebou domluvím

Viki

Pro více ínformací navštivte prezentaci Viki - Privat 69 Praha 8, Praha 8 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.