Privát - chystáte se na privát?
Stella

Stella

Stella v soukromí Praha, Praha 8


Stella, 29 let, pracuje v privátu Stella v soukromí Praha Po: 10:00-22:00, Út - Ne: 10:00-20:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 722 531 633.

Ahoj,
Jmenuji se Stella. Jsi tu z nějakého důvodu - něco hledáš a po něčem toužíš. Možná po někom, kdo tě vyslechne, možná po ženské náruči, která te obejme. U mě se ti dostane obojího. Poskytuji diskrétní službičky, to znamená na úrovni, s důrazem na naše zdraví čistotu a osobní hygienu.

Jsem žena kypřejších pevných tvarů, jak můžeš vidět na mých vždy aktuálních fotkách, takže tě nečeká žádné nepříjemné překvapení, spíš naopak ;) Vše na mém těle je zcela přírodní. Nenajdeš na mně ani žádná tetování nebo piercing. Mé tělo je zkrátka takové jak ho příroda stvořila.

Mám zájem o slušné muže, kterým záleží na oboustranné spokojenosti a kteří hledají někoho, kdo si schůzku opravdu užije. Je pro mě důležité, aby schúzka proběhla spontánně a přirozeně v pohodové atmosféře bez stresu a spěchu. Jedině tak si můžeš odnést příjemný zážitek, který si budeš chtít třeba někdy zopakovat :) Více telefonicky či na WA. Nezapomeň se prosím alespoň představit a napsat mi svůj věk. Těším se :)

Pro více ínformací navštivte prezentaci Stella - Stella v soukromí Praha, Praha 8 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.