Privát - chystáte se na privát?
Stella

Stella

Stella v soukromí Praha, Praha 8


Stella, 28 let, pracuje v privátu Stella v soukromí Praha denně 10:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 722 531 633.

Ahoj :)
Jmenuji se Stella. Nabízím klidné a diskrétní chvilky v mém soukromí. Takové, při kterých nás nebude nikdo rušit, protože tu budeme sami. Jen ty, já a naše myšlenky a touhy. Chvilky, které budou poskytnuty nejen s chutí a úsměvem na tváři, ale hlavně bez stresu a spěchu, protože poskytuji minimálně hodinová setkání a opravdové GFE s mazlením, líbáním a vším hezkým, co k tomu patří. A především takové, které si oba vzájemně užijeme a budeme si je chtít třeba někdy společně zopakovat.

Jak vypadám vidíš na mých vždy aktuálních fotkách. Tedy jsem brunetka ženských pevných tvarů, mám velká přírodní prsa a větší kulatější zadeček. Pokud hledáš místo, kde vypneš, uvolníš se, příjemně si popovídáš a alespoň na chvíli utečeš před realitou všedních dnů, pak jsi u mě správně.

V případě zájmu mi prosím zavolej, nebo mi pošli zprávu prostřednictvím aplikace WhatsApp či Signal. Moji podmínkou je, abys byl sympatický férový muž starší 30 let, který dbá o své zdraví a osobní hygienu.

Těším se na naše setkání.

Tvá Stella

Pro více ínformací navštivte prezentaci Stella - Stella v soukromí Praha, Praha 8 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.