Privát - chystáte se na privát?
Stella

Stella

Stella v soukromí Praha, Praha 8


Stella, 28 let, pracuje v privátu Stella v soukromí Praha denně 10:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 722 531 633.

Ahoj,
jmenuji se Stella. Jsem brunetka ženských pevných tvarů. Velká prsa a větší kulatější zadeček jsou mými přednostmi, které věřím, že jistě oceníš :) Touto cestou bych ti ráda nabídla příjemné setkání v mém soukromí, ze kterého si odneseš úsměv na tváři a dobrou náladu.

Poskytuji služby osobnějšího charakteru. To znamená s důrazem na naše zdraví, čistotu příjemnou pohodovou atmosféru a kamarádsko-milenecký přístup. Pokud hledáš jen rychlé vysypání či hodinový tělocvik, pak hledej dál, protože to u mě nenajdeš. Nerada spěchám, za to si ráda povídám a mazlím se :)

Velmi mi záleží na tom, abychom si schůzku užili oba. Proto je pro mě důležité, abys byl muž starší 30 let, který dbá o své zdraví a osobní hygienu, má přirozený respekt k ženám a kterému stejně jako mně záleží na tom, aby schůzka proběhla spontánně a přirozeně. Pro více informací mi zavolej nebo napiš na WhatsApp.

Těším se na naše setkání.

Tvá Stella

Pro více ínformací navštivte prezentaci Stella - Stella v soukromí Praha, Praha 8 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.