Privát - chystáte se na privát?
Lucinka

Lucinka

Atraktivní Lucinka, Praha 8


Lucinka, 38 let, pracuje v privátu Atraktivní Lucinka Po: 11:00-17:00, Út - Čt: 10:30-17:00, Pá: 10:30-16:30, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 733 488 781.

Jsem velmi hezká,smyslná a mazlivá,české národnosti. Mám drobnou postavu - 160cm/46kg,míry 86-66-87,pevná přírodní prsa č.3,klín částečně upravený - viz pouze moje reálné fotky,ale ve skutečnosti ještě lepší. Na sobě samozřejmě nosím erotické prádélko,punčošky a vysoké podpatky.Dohodneme se na autoerotice, masáži zad,mazlení,orálu,69 i vzrušování mými chodidly - vel.35. Dopřej si na mě více času - "rychlovky" nedělám. Přesvědčíš se sám,že se ti ode mne nebude chtít.Tel:733488781 (sms nečtu a nereaguji) a tento telefon zvedám pouze já. Po-Pá cca 10 -18hod.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Lucinka - Atraktivní Lucinka, Praha 8 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.