Privát - chystáte se na privát?
Nikola

Nikola

Nikola Olomouc Soukromi, Olomouc


Nikola, 30 let, pracuje v privátu Nikola Olomouc Soukromi Po - Pá: 10:00-18:00, So - Ne: 10:00-17:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 608 076 884, případně e-mailem na nikola-olomouc@seznam.cz.

Něžná a mazlivá, trošku rozverná a usměvavá taková jsem, nabízím příjemnou společnost v diskrétním prostředí.
Čistota a příjemné chování je to co nabízím ale i vyžaduji. Jedná se o mou milovanou brigád, jsem tedy na telefonu náhodně když nemam svou praci.

Ráda si užívám blízkost mužského těla, nabídnu ústní rozmazlování, klasický sexík, relaxační poloprofi masáž, 69..jinak vše pouze s ochranou miluji své zdraví a ty jistě taky;) Nejsem na výstřednosti a dlouhé náročné akce..spíše lidsky na pohodu. Na sms nepíšu. Jsem na watsapp ale stejne je nutno se dovolat?

Nutno říct jsem částečně rasista tedy zvu jen kluky české a bratry slováky?

Budu se těšit na chvilky ve dvou?

Pro více ínformací navštivte prezentaci Nikola - Nikola Olomouc Soukromi, Olomouc na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.