Privát - chystáte se na privát?
Nikol

Nikol

Nikol Liberec privat, Liberec


Nikol, 32 let, pracuje v privátu Nikol Liberec privat denně 11:00-20:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 722 316 524, případně e-mailem na niiiiky@email.cz.

33-letá ,Štíhlá, krásná, usměvavá blondýnka, Tě zve do svého čistého apartmá, na příjemně strávenou intimní chvilku v příjemném prostředí, kde nebudeme nikým rušeni.
Nejsem privát, vždy jen Ty a já. Co Ti mohu nabídnout? Sexy prádlo, punčošky a botičky s podpatkem, jsou pro mne samozřejmostí.. přátelská atmosféra bez stresu, žádné přetvářky, budu s Tebou jednat vždy narovinu a vše normální, na čem se spolu dohodneme, skončí, až budeš maximálně spokojen. Rezervace s dostatečným časovým předstihem jsou vítány. Rychlovky, sex v autě, nebo v přírodě, u mne nehledej.
Vzhledem k tomu, že si zakládám na oboustranné diskrétnosti, která je základem pro můj normální, osobní život, upřednostňuji komunikaci prostřednictvím textových zpráv (sms), nikoli telefonickou.
Občas i já chodím ven a podávání jakýchkoli informací o tom, co Tě může a nemusí čekat v případě, že ke mne zavítáš, nebo dokonce sdělení kolik za to zaplatíš, by nemuselo být vždy úplně na místě.. :-) .
Děkuji za pochopení, Nikol.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Nikol - Nikol Liberec privat, Liberec na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.