Privát - chystáte se na privát?
Viki

Viki

LadyTS Zlín Privat, Zlín


Viki, 37 let, pracuje v privátu LadyTS Zlín Privat denně 14:00-21:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 605 060 776, případně e-mailem na vikizlin@seznam.cz.

Ahoj :)

Ráda vás přivítám k velmi příjemné, relaxační, hladivé a něžné masáži, se slastným "happyendem”

Jsem příjemná, empatická a velmi šikovná transsexuální žena (zatím před konečnou operací pohlaví), která se vám bude s péčí věnovat do okamžiku vašeho maximálního uspokojení...
...Masíruji jemným, hladivým dotekem v pomalejším tempu, do rytmu zvuků hudby v pozadí. Krom dlaní a prstů masíruji i předloktím, nadloktím a tulivýma pohybama celé horní poloviny těla :) …je možné se mě u toho dotýkat, mám to ráda, jen nikdy ne zepředu dole.

* Jsem ve Zlíně.. Budu se na vás těšit...

Viki

- Nenabízím sex a ani jiné sexuální služby, ani samotný orál apod...vše co poskytuji je jen v rámci celé masáže...kde má vše svůj čas, průběh a energii.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Viki - LadyTS Zlín Privat, Zlín na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.