Privát - chystáte se na privát?
Dominika

Dominika

Dominika Brno, Brno


Dominika, 30 let, pracuje v privátu Dominika Brno Po, St, Pá: 14:00-21:00, Út, Čt: 10:00-18:00, So: 14:00-18:00, Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 607 864 328, případně e-mailem na dominnikabrno@gmail.com.

Pomůžu Ti se odreagovat, dobít energii nebo prostě jen zažít to, co Ti doma chybí! Máš rád krásné kulaté zadečky a pěkná prsa? Oceníš perfektní přístup? .

Pak tu budu s radostí pro Tebe, bez narušení soukromí. Vždy se na Tebe budu těšit a věnovat Ti maximální péči a pozornost. Má práce je mým koníčkem a oravdu mě baví. Budeš se rád vracet.

Nabízím úroveň, zdraví, čistotu a soukromí. To samé požaduji!

Co se mnou můžeš zažít?:
- Tvé tělo uvolním a zhýčkám příjemnou masáží, díky tomu bude následný prožitek ze zakončení o to intenzívnější (nabízím několik druhů masáží, včetně BodyToBody) nebo si můžeme užít příjemně strávený čas i jinak ;)

Služby:
VŠECHNY SLUŽBY POSKYTUJI POUZE S OCHRANOU! VČETNĚ ORÁLNÍHO SEXU.
- erotické relaxační masáže, masáž prostaty, pánský anal, lehké s/m oboustranně, oboustranný orálek, autoerotika (hračky), play role, striptýz, společná sprcha, footfetish, apod.
- možné jsou i doprovody do společnosti, wellnes, swingers, večeře nebo celá noc, po domluvě, pouze pro stálé klienty!

Ceny odpovídají kvalitě a odvíjí se od množství a typu služeb a společně stráveného času. (Pokud Ti jde o co nejvíc za co nejméně, nevolej.)

Co možné NENÍ!:
- dámský anal, oral bez ochrany, líbání, rychlovky, JEN oral, apod.

Pro více informací a domluvení schůzky mi prosím ZAVOLEJ. Pokud nezvedám telefon, zkus to prosím později. Volat můžeš denně 10-20h.

Pracovní dobu mám pevně stanovenou (viz profil)! Termíny v jiné časy pouze po domluvě pro stálé klienty.

Rezervace je nutné dělat několik hodin nebo dní dopředu. (Objednávky na TEĎ, za 15min, ani do hodiny NEDĚLÁM!)
Rušení již rezervovaného termínu akceptuji pouze výjimečně, minimálně několik hodin dopředu! V opačném případě, je k další návštěvě nutné uhradit i predešlý blokovaný termin! Nepřijít bez omluvení nelze (číslo skončí automaticky v blokaci, stejně jako opakované hovory se stejnými dotazy bez objednání, neslušná či hulvátská komunikace!)

Na SMS ani Whatsapp a maily nereaguji, pokud se ještě neznáme!

Abych se mohla plně věnovat klientům, kteří ocení úroveň mých služeb a moji společnost, musím mít jasně daná pravidla. Za jejich respektování a pochopení děkuji!

Budu se na Tebe těšit.
Tvá Domča.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Dominika - Dominika Brno, Brno na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.