Privát - chystáte se na privát?
LadaDs

LadaDs

Alena, Praha 10


LadaDs, 47 let, pracuje v privátu Alena Non-Stop. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 723 390 408.

Latex, kůže, dominance, submisivita, ponížení, bezmoc, bolest, poslušnost.
Je jedno zda o dominantní paní zatím jen sníš , nebo jsi zkušený submisiv. U mě neplatí obecná pravidla BDSM. Nemám scénář, postupuji intuitivně. Vyžaduji oční kontakt i ostatní věci mám jinak. Nemám a nepotřebuji klec, kříž, křeslo, spoutám si tě jinak, chci mít přístup k celému tvému tělu. Pomůcek mám dost. Pro odstranění případných obav najdeš v fotogalerii kousek mé osobní korespondence. Teď už můžeš jen snít, nebo mě navštívit. Přijdu tě přivítat ve své výšce 198cm. LadaDs

Pro více ínformací navštivte prezentaci LadaDs - Alena, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.