Privát - chystáte se na privát?
Niky

Niky

Niky Praha Masáže, Praha 6


Niky, 29 let, pracuje v privátu Niky Praha Masáže denně 09:00-18:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 603 309 796.

Ahojky jsem NIKY 29/164/75. PREFERUJI ZRALEJŠÍ ORGANIZOVANÉ A VYCHOVANÉ PÁNY.PROSÍM O TELEFONICKÉ TERMÍNY MIN. 30-60. MINUT PŘEDEM :) DOHODNUTÁ SCHUZKA JE ZÁVAZNÁ, ZRUŠENÍ BEZ OMLUVY PŘEDEM NETOLERUJI.
Plnoštíhlá postava, vetší zadeček, přírodní prsa č.4.Denně od 9H-18H.Nabízím relaxační masáž, erotickou masáž s příjemným zakončením.Vše jedině s OCHRANOU!!Ráda tě přivítám na voňavém, čistém a diskrétnám místě.Prosím pouze o telefonický kontakt, na SMS NEODPOVIDAM! Těším se na tvé zavolání. NIKY :) Tel.: 603309796

Pro více ínformací navštivte prezentaci Niky - Niky Praha Masáže, Praha 6 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.