Privát - chystáte se na privát?
Sally Hostivice

Sally Hostivice

Sally Hostivice privat, Hostivice


Sally Hostivice, 28 let, pracuje v privátu Sally Hostivice privat Po: 10:00-18:30, Út, Pá: 10:00-16:00, St: 10:00-16:31, Čt: 10:00-18:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 792 469 311.

Nová slečna, která si přivydělává, nejsem klasický privát, u mne najdeš čistotu, úroveň i smysluplnou komunikaci :) Preferuji spíše něžný sex, žádnou divočinu ani tvrdé zacházení , při vzájemných sympatiích moznost domluvit se na místě co a jak dál , mám zájem o dlouhodobou klientelu, přijímám i jednorázové návštěvy. Nepsat , pouze volat . :) O ceně nesmlouvám , prosím akceptuj ji. Budu se těšit, při delší návštěvě mohu nabídnout kávu s vodou …. Jsem prý sympatická a na pohodu . Prsa upravená, stihla, dlouhé blond vlasy. :)

Pro více ínformací navštivte prezentaci Sally Hostivice - Sally Hostivice privat, Hostivice na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.