Privát - chystáte se na privát?
Kristýna

Kristýna

Prague Princess, Praha 5


Kristýna, 23 let, pracuje v privátu Prague Princess Non-Stop. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 546 611, případně e-mailem na info@pragueprincess.cz.

!!! NAPROSTÁ ZAČÁTEČNICE + AKCE " 1 příplatek + 1 ZDARMA dle výběru " !!! Kristýnka - mladá, krásná a hlavně touto prací nepolíbená nezbedná šibalka, co je stále při chuti zkoušet nové čuňačinky :P…. Zvládá být rovnocenná společnost i při debatách v jiných jazycích. ( English, russian ) … Ráda Ti nabídne klasiku, líbání, oral bez, oboustranný piss, lehké sm, lízání s prsty a mnohem víc…. Zavolej a domluvíte se na podrobnostech :P

Pro více ínformací navštivte prezentaci Kristýna - Prague Princess, Praha 5 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.