Privát - chystáte se na privát?
Sally

Sally

Sally Řepy privat, Praha 6


Sally, 28 let, pracuje v privátu Sally Řepy privat Po: 10:30-19:00, Út: 10:00-19:30, St: 09:30-19:30, Čt: 10:00-18:30, Pá: 09:30-16:30, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 792 469 311.

Krásná Sally ,která si přivydělává by ráda do budoucna měla stálé klienty , avšak přijímá i nezávazné návštěvy . Je jedno jestli prijdes jen jednou nebo budeš chodit pravidelně .Nic neřeším ,vše na pohodu , velmi příjemná .Jedná se o soukromý byt , kde je vše s absolutní diskrétností. Jsem zde sama .Čistota , fajn atmosféra, také úroveň . Preferuje spíše něžnější (normální ) s.žádné tvrdé nebo bezohledné zacházení , dle sympatií možnost domluvit se na místě na splnění tvých přání - za příplatek .Masáž také není problém.
zvětšená prsa , vyšší, dlouhé blond vlasy do pasu, mírně tetování . Pracovní doba je orientační a není zde každý den . Při delší návštěvě nabídka kávy či vody .O ceně se nesmlouvá ! Prosím akceptuj ji . U mne se Ti nestane, že prijdeš a bude zde někdo jiný než na foto. Nepsat sms - pouze volat !!
Nestyď se a zavolej , jsem velmi pohodová . Vikend nepracuji escort také ne . ZMĚNA ADRESY

Pro více ínformací navštivte prezentaci Sally - Sally Řepy privat, Praha 6 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.