Privát - chystáte se na privát?
Sally

Sally

Sally Hostivice, Praha 6


Sally, 28 let, pracuje v privátu Sally Hostivice Po: 10:30-19:00, Út: 10:00-19:30, St: 09:30-19:30, Čt: 10:00-18:30, Pá: 09:30-16:30, So - Ne: 09:00-20:30. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 792 469 311.

Krásná Sally ,která si přivydělává by ráda do budoucna měla stálé klienty , avšak přijímá i nezávazné návštěvy . Nic neřeší , vše na pohodu , velmi příjemná .Jedná se o soukromý byt , kde je vše s absolutní diskrétností. Čistota , fajn atmosféra, také úroveň . Preferuje spíše něžnější (normální ) s. žádné tvrdé nebo bezohledné zacházení , dle sympatií možnost domluvit se na místě na splnění tvých přání :) Masáž také není problém.
zvětšená prsa , vyšší, dlouhé blond vlasy do pasu, mírně tetování . Pracovní doba je orientační a není zde každý den . Při delší návštěvě nabídka kávy či vody .O ceně se nesmlouvá ! Prosím akceptuj ji . Nepsat sms - pouze volat . O víkend je za mne záskok.Nestyď se a zavolej .

Pro více ínformací navštivte prezentaci Sally - Sally Hostivice, Praha 6 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.