Privát - chystáte se na privát?
Maia

Maia

Masáže Oppium Brno, Brno


Maia, 25 let, pracuje v privátu Masáže Oppium Brno Po - Pá: 10:00-08:00, So: nepracuje, Ne: 12:00-06:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 778 475 488, případně e-mailem na masazoppium@gmail.com.

Ahoj, jmenuji se Maia.
Velmi mě těší, že jsi mě konečně našel - teď máme možnost společně zastavit čas a objevovat nepoznané.
Můj jemný, za to intenzivní dotek tě přenese daleko za hranice tvých nejhlubších tužeb a představ. To, o čem sníš, se u mě stává realitou.
Vycítím, co máš rád a budu si tě hýčkat od začátku až do konce.

Jsem mladá dívka, která už dobře ví, po čem muži touží, dívka, která naslouchá nejen tvým slovům, ale také tvému tělu.
To, co tě opravdu dostane na vrchol, je má ženská energie, která prostoupí celým tvým tělem a působí na tebe jako afrodiziakum, již při prvním setkání.
Mohu se stát andělem, který tě jemným pohlazením dostane do ráje, ale také ďáblem, který si umí v pekle sjednat pořádek.

Přijď si ke mně užít jedinečnou masáž, při které se dokonale uvolníš, odreaguješ a načerpáš novou energii. Nejdůležitější je pro mě tvá spokojenost spojená s férovým jednáním. Každý člověk má možnost volby, proto si i já vybírám své klienty na základě vzájemných sympatií - stejnou volbu máš samozřejmě i ty.
Přivítám tě ve velmi příjemném, čistém, nově zrekonstruovaném a hlavně diskrétním prostředí.
Nabízím nezapomenutelnou erotickou masáž, do které zapojuji práci s energií.
Prosím rezervace pouze formou SMS.

SEXUÁLNÍ SLUŽBY NEPOSKYTUJI!

Těším se na osobní setkání.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Maia - Masáže Oppium Brno, Brno na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.