Privát - chystáte se na privát?
Lesní víla

Lesní víla

U Lesní víly, Žamberk


Lesní víla, 34 let, pracuje v privátu U Lesní víly denně 08:00-20:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 774 293 850, případně e-mailem na jenprotutochvili@post.cz.

PŘIROZENÁ, NESPOUTANÁ, SVOBODOMYSLNÁ A ZKUŠENÁ KNĚŽKA LÁSKY (A LESNÍ VÍLA) TĚ RÁDA POZVE DO SVÉHO PŘÍRODNÍHO KRÁLOVSTVÍ NA POLOSAMOTĚ NEDALEKO ŽAMBERKA A ZASVĚTÍ DO TĚCH NEJSMYSLNĚJŠÍCH ZÁŽITKŮ, JAKÉ SI ZATÍM NEUMÍŠ ANI PŘEDSTAVIT - S LÁSKOU A ÚCTOU KE VŠEM MUŽŮM... PRACUJI SKRZE VĚDOMÝ DOTEK CELOSTNÍ SMYSLNÉ TANTRICKÉ MASÁŽE A POSKYTUJI SEXUÁLNÍ A VZTAHOVOU TERAPII (PORUCHY EREKCE, EJAKULACE, NEFUNKČNÍ STEREOTYPNÍ VZTAHY A SEX, APOD.).

RÁD BYS ZAŽIL NĚCO JINÉHO NEŽ JE KLASICKÝ NEOSOBNÍ SEX SE SPOLEČNICÍ, KTERÁ TĚ POŠLE DO SPRCHY, ANIŽ BY SI S TEBOU POPOVÍDALA, A POTÉ SI LEHNE NA POSTEL A STRPÍ TĚCH PÁR SPOLEČNÝCH CHVIL? NETOUŽÍŠ PO PŘEDSTÍRANÉM DIVADLE NEBO OBYČEJNÉ RYCHLOVCE S ŽENOU, KTERÁ NEUMÍ PRACOVAT SE SVOU JEMNOU ŽENSKOU ENERGIÍ A NEVÍ, ŽE KLÍČEM KE VŠEMU JE POMALOST A SMYSLNOST?

EXISTUJE TOTIŽ SEX, O KTERÉM NÁS VE ŠKOLE ANI V PORNU NEUČÍ... EXISTUJE SEX, KTERÝ JE PŘIROZENÝ, NANEJVÝŠ NAPLŇUJÍCÍ A SMYSLNÝ (PŘI NEMŽ MŮŽEŠ ZAŽÍVAT ORGASMICKÉ STAVY CELÉ HODINY) A KTERÝ NÁS SPOJUJE S ŽIVOTNÍ ENERGIÍ... RÁDA TĚ DO NĚJ ZASVĚTÍM SKRZE TANTRICKOU MASÁŽ NEBO POVÍDÁNÍ (NABÍZÍM TAKÉ LITERATURU).

U MNE SE OHŘEJÍ JAKÝKOLIV MUŽOVÉ - STAŘÍ, MLADÍ, TLUSTÍ, TENCÍ, CHYTŘÍ, HLOUPÍ...KAŽDÝ MUŽ JE SVÝM ZPUSOBEM JEDINEČNÝ, ZAJÍMAVÝ A KRÁSNÝ...

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFO:

... Jsem divoká, přirozená, vášnivá, instinktivní, inteligentní, vzdělaná a pohledná mladá žena, která touží žít v souladu s přírodou jako zcela svobodná a nezávislá bytost. Chci naslouchat svému tělu, svým smyslům a instinktům. Rozum je skvělá věc, ale vše by mělo být v harmonii a rovnováze. Jestliže toužíš na chvíli vypnout, napojit se na své instinkty a nechat se vést svými smysly a spojit se se svým tělem, jsi na správném místě…

... !!! Kontakt ideálně na e-mail jenprotutochvili@post.cz (reaguji každý den) nebo skrze sms na výše uvedené tel. číslo. Telefony většinou nezvedám (jsem telefony zahlcená a za chvíli bych nic jiného nedělala). Na sms odpovím většinou obratem nebo do jedné hodiny :-) Daný den mám již většinou plno, proto se raději dopředu objednej, přesto můžeš vyzkoušet, zda mám daný den ještě volno a napsat ráno či dopoledne sms :-)

... Vše probíhá u mne v útulné maringotce nedaleko Žamberka v krásném prostředí podorlické polosamoty, kde Tě při masáží bude v zimě a v chladnějších dnech doprovázet praskající dřevo v kachlových kamnech a kde se při samotné masáži v zadní místnosti budeš cítit jako v opravdovém lese včetně hudby i vůní (foto interiéru viz profil). Součástí maringotky je samozřejmě i sprcha a WC. Samozřejmostí je čaj, káva či voda.

...!!! Nenabízím klasický sex jako společnice, jelikož oba víme, že toto není dlouhodobé řešení, mohu Ti však nabídnout Tvou situaci efektivně a jednou provždy vyřešit. Pracuji jak se sexuální energií (tedy skrze tělo), tak skrze duši. Z mých zkušeností s klienty vím, že na každou situaci je řešení, přestože jej zrovna nyní nevidíme...


CO KONKRÉTNĚ NABÍZÍM A JAK PRACUJI:
---------------------------------------------------------------------

1) SMYSLNÁ INTIMNÍ CELOTĚLOVÁ MASÁŽ PRO MUŽE, ALE I ŽENY

- nabízím celotělovou intimní smyslnou a smyslovou masáž celého těla, při které se bude doslova radovat každá Tvá buňka a při níž můžeš jednoduše zažít hluboké vnitřní prožitky, na které nejsi při normálním pohlavním styku zvyklý či zvyklá. Jde o postupné zcitlivování těla i mysli, jež následně mohou zažívat nejenom větší potěšení při samotném pohlavním styku, ale také více radosti a vitality v běžném životě.

- na rozdíl od jiných tantrických masérek či salónů tantrickou masáž nikdy napoprvé neposkytuji bez úvodního rozhovoru, který je pro mne velmi důležitým vodítkem pro to, abych se na klienta nacítila a zjistila nejen to, co od tantrické masáže čeká a proč si vybral právě mne, ale také zjistila jeho skutečné potřeby! Přestože často slýchávám, že klient či klientka se přijeli pouze zrelaxovat, často je jejich skutečná (podvědomá) potřeba nevyřčená a někdy i samotným klientem necítěná. Je pro mne tedy velmi důležité odhalit klientovi „jádrové potřeby“, aby pro něj mohla být masáž skutečným transformativním prožitkem.

- masáž probíhá v intimní atmosféře svíček, relaxační hudby a vonných esenciálních olejů (můžeš si vybrat z pěti mnou namíchaných originálních vonných kompozic, která Ti právě udělá nejlépe a podpoří Tvou energii)

- zažiješ úvodní rituál, jemnost doteků, ale i dalších předmětů jako jsou kožešinky, peříčka, horké ručníky a další..

- samozřejmostí je celotělová olejová smyslná masáž

- způsob zakončení nechám na Tobě - můžeme intimní partie vynechat, anebo Ti nabízím Ti královský, poctivý a velmi pomalý rituál uctění Tvých intimních partií. Možná je také léčivá masáž prostaty (mužského "bodu G", který nabízí mnohonásobné orgasmy podobné těm ženským, která je za menší příplatek k masáži trvající 2h a více).

- k případnému orgasmu a ejakulaci: Při tantra masáži je vítáno vše, co je přirozené a energeticky nabíjející vaše tělo. Je tedy v pořádku, že při masáži penisu (lingamu) či vagíny (jóni) může dojít k orgasmu a u mužů také k ejakulaci. Primárně však tantra masáž není vedena s cílem mít za každou cenu klasický orgasmus, jelikož mnohem důležitější součástí této masáže je zážitek proudění sexuální energie nejen v pohlavních orgánech, nýbrž v celém těle, který může vést až k tzv. hlubokému celotělovému orgasmu, a tedy mnohem intenzivnějším zážitkům (techniku před samotnou masáží ráda vysvětlím).

- masíruji nahá, jelikož nečiním rozdíl mezi nahým klientem či klientkou a sebou - mám ráda rovnost.

- !!! tantrická masáž není sex a rovněž sex nenabízím jako ostatní společnice, jelikož oba víme, že toto není dlouhodobé řešení, mohu Ti však nabídnout Tvou situaci efektivně a jednou provždy vyřešit. Pracuji jak se sexuální energií (tedy skrze tělo), tak skrze duši. Z mých zkušeností s klienty vím, že na každou situaci je řešení, přestože jej zrovna nyní nevidíme... !!!

- tantrická smyslná masáž je zároveň velmi léčivá i relaxační a zde jsou její benefity:

...Probouzí životní a sexuální energii
....Zesiluje lásku k vlastnímu tělu
...Poznání sebe sama do hloubky
...Zesiluje prožitek a citlivost intimních partií
...Prohlubuje vztah s partnerem
...Odbourává bloky
...Pomáhá při problému s erekcí, předčasnou ejakulací nebo nízké chuti na milování

- poskytuji také TANTRICKOU MASÁŽ S LEHKÝMI PRVKY BDSM (vědomé BDSM např. mimo jiné energetizuje tělo) nebo 2H ČTYČTYŘRUČNÍ TANTRICKOU MASÁŽ DVĚMA MASÉRKAMI (dává dvojnásobek jemnosti, pozornosti a energie...).

- objednat se můžete na masáž v délce 90 min/ 120 min a 150 min (pro hlubší zážitek doporučuji ideálně tantrickou masáž v délce alespoň 120 min).

- úvodní rozhovor je zahrnut již v ceně masáže, stejně jako případný čas na sprchu, doznění masáže a závěrečné sdílení. Možno na místě dokoupit dalších 30 min masáže.

- v tantrické masáži (nikoliv v terapii) se střídám s ostatními kolegyněmi (je tedy možné, že daný den nemohu namasírovat já, ale moje stejně sympatické a zkušené kolegyně - na přání mohu do e-mailu nebo sms poslat jejich foto). Jestliže nutně potřebujete moji osobu, prosím uveďte to do poznámky v sms nebo e-mailu. Děkuji :-)


2) SEXUÁLNÍ A VZTAHOVÉ PORADENSTVÍ PRO JEDNOTLIVCE I PÁRY

Poskytuji individuální a párovou terapii a poradenství, a to jak v oblasti vztahů, tak v oblasti sexuality. Protože však téměř vždy v terapii dojdeme do bodu, kdy je potřeba zpracovat vnitřní bloky, zranění, traumata či naučené a nefunkční programy, pracuji také s více či méně klasickými terapeutickými metodami, které střídám a kombinuji dle potřeb klientů. Bohužel ne všichni klienti jsou schopni adekvátně terapeuticky reagovat na stejné metody, někomu zkrátka více vyhovuje to a někomu zase ono, jak se lidově říká :-)

Zde je nejčastější nástřel problémů, které mé klienty v oblasti sexuality a vztahů trápí, možná se v nich také najdete:

...Žiješ dlouhodobě ve vyhaslém vztahu nebo manželství, kde jsi vystřílel/a snad všechny možnosti a nyní jsi pouze v rezignované fázi? Chybí vašemu vztahu šťáva, jiskra, vášeň?

...Máš problémy navazovat se ženami/muži kontakt? Stydíš se, cítíš se nejistý/á a nevíš, co na druhé pohlaví platí?

...Jsi dlouho sám/sama a zkrátka i po „vydatných snahách“ nemůžeš natrefit na tu pravou či na toho pravého nebo vůbec na jakoukoliv fajn ženu či muže?

...Máš jakýkoliv sexuální problém? Případně jej již dlouhodobě řešíš, ale řešení v nedohlednu? Např. předčasná ejakulace, poruchy erekce, sexuální ochladnutí, neschopnost orgasmu s partnerem čI partnerkou apod.?

...Nevíš, jak se dostat do těla a prožívat s partnerem či partnerkou extatické prožitky či znovu zažehnout plamen vášně a autentické radosti?

3) MASÁŽ PROSTATY

Nabízím jako doplňkovou službu v případě tantrické celostní smyslné masáže (jestliže byste tuto masáž chtěli do tantrické masáže zakomponovat, doporučuji zvolit 2h variantu).

Masáž prostaty zcela nové a nečekané sexuální zážitky. Prostata, podle učení taoismu mužský mínusový „ženský“ bod (na rozdíl od plusového penisu a žaludu) je připodobňována k slavnému ženskému G-bodu, proto i muž může díky této masáži začít zažívat zcela jiné sexuální dimenze – většinou také multiorgasmické stejně jako žena.

Masáž prostaty, má rovněž léčivý potenciál, neboť předchází zbytnění či rakovině prostaty. Anální otvor má důležitou úlohu v našem životě, a to zbavovat tělo všeho, co už nepotřebuje. To platí i na psychosomatické rovině. Hromadící se psychické napětí se totiž velmi často ukládá v podobě fyzického napětí v pánevní oblasti a časem se projevuje symptomy zbytnění prostaty nebo rakovinou prostaty. Masáže prostaty jsou považovány za skvělou prevenci proti těmto potížím. Také je až překvapující, jak blahodárný vliv má masáž prostaty na muže trpící předčasnou ejakulací či slabší erekcí.

Masáže prostaty se vůbec nemusíte bát, jedná se o velmi jemnou techniku, při které používám bio olejíček a rukavice. Nic nebolí, ba naopak - pocity jsou euforické!

TĚŠÍM SE NA TVOU NÁVŠTĚVU A VĚŘÍM, ŽE SPOLEČNĚ PROŽIJEME KRÁSNÉ CHVÍLE :-)

Pro více ínformací navštivte prezentaci Lesní víla - U Lesní víly, Žamberk na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.