Privát - chystáte se na privát?
Veronika

Veronika

Manhattan, Praha 5


Veronika, 33 let, pracuje v privátu Manhattan Non-Stop. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 773 051 432, případně e-mailem na manhattan-sex@seznam.cz.

Milovníci dámského análku mají jedinečnou příležitost. Madam Veronika vás zve do svého luxusního apartmá s plně vybaveným barem. Dáma která ví jak potěšit pány ve všech směrech. Miluje sex ve všech podobách a polohách. Blonďatá kráska s ďábíkem v těle tě přivede k nejvešímu orgasmu svojí technikou a dovednostmi. Nechá tě odejít teprve až uvidí, že si spokojený. Nestačí ti análek? Vnoř se do její pusy a vychutnej si kvalitní orálek bez. Neváhej a pospíchej. Užij si s ní relax, drink a kvalitní sex. Praha 5 Košíře. Escort možný

Pro více ínformací navštivte prezentaci Veronika - Manhattan, Praha 5 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.