Privát - chystáte se na privát?
Vanesa

Vanesa

Angel Písek, Písek


Vanesa, 38 let, pracuje v privátu Angel Písek Po: 08:00-15:00, Út - St, Ne: nepracuje, Čt - Pá: 07:30-17:00, So: 08:00-17:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 721 373 727, případně e-mailem na vanesa.angel@email.cz.

NA SMS NEREAGUJI ,NEODPOVIDAM JE NUTNY TELEFONNI KONTAKT!!!!! Děkuji za pochopení

Ahoj pánové,jsem štíhlá blondýnka 38 let a zvu pány všech věkových kategorií do svého pelíšku. Umím být něžná i divoká. Přijďte se odreagovat krásným orálkem (hlubokým), masáží a vším co máš rád. Možná i masáž prostaty ;)Vše na domluvě. Těším se na zavolání.:-) :-)papa

Pro více ínformací navštivte prezentaci Vanesa - Angel Písek, Písek na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.