Privát - chystáte se na privát?
Anička

Anička

Anička Brno, Brno


Anička, 24 let, pracuje v privátu Anička Brno Po - Pá, Ne: nepracuje, So: 06:00-21:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 172 446, případně e-mailem na Anicka-zlin@seznam.cz.

Aktuálně k dizpo:
18.9. sobota 06-21

Ahojky, mňauky ;)
Tady bych se ti měla tak nějak popsat, jak vypadám škoda, že nejsem něco já Marylin Monroe to by bylo lepší se pak popsat jako usměvavou blondýnu s velkýma koz*** (kolenami :D ). To by bylo bájo akorát já si o velkých prsách mohu jenom nechat zdát nebo si je udělat, ale prý to není ono. No tak se asi spokojím se svými dvěmi prsy(ano jsou dvě a číslo dvě, takové malé mandarinky, neboť lepší porovnání nemám). Pokud si někde viděl nějaký televizní vysílač, tak věř že s ním mám něco společného :) tak trochu výšku (jsem čahoun, žirafa, ta s těmi dlouhými nohami). Panebože já jsem si vždycky přála být malá štíhlá a kozatá, ale Bůh stvořil dle svého uvážení. U mě se buď sekl v rodičích (ti jsou Velmi malého vzrůstu) nebo musel něco popíjet s Jidášem. Fakt nevím proč mám něco přes 180cm. Miluji, když si tě můžu okoupat, vím, že jsi dospělý,ale baví mě ,,ho,, umývat (šudlit -ono to poznáš osobně), po přesunu ,,do jámy lvové,, bych ráda využila i tvých prstíků nejen po celém těle,ale i dole:) určitě víš kam myslím...zapomněla bych nedílnou součást a to líbání (miluju po celém těle) . Jen upozorňuji, že nemám ráda sex při kterém budu ležet jako prkno (misionář mi nevadí,ale není to pravé ořechové), sex bez ochrany - Fakt ne, páč nejsem továrna děti a chytnou nějakou tu nemoc nechci :) ... Pakliže, nejsi na nějaké ty ,,postelové skoky,, můžeme zkusit masáž - i když v mém podání to klasická masáž nebude, ale asi se to zvrtne v něco jiného erotického. Nic neposkytuji, nepracuji ani nemám příplatky -na co? Rychlovky , BSDM ani anální uspokojení na mě nezkoušej. Mám prostě ráda sex s vícero muži (ne všichni na jednou ). V této době se asi nikde do wellness nedostaneme, ale pokud by to bylo možné doprovod ti udělám (i na večeři). Můžeš mi zavolat, preferují spíše SMS nebo moderní technologií WhatsApp ;) Email můžeš poslat taky -jen v případě pokud se potřebuješ taky rozepsat než na to vlítnem. Budu se těšit na setkání. Informace ,,o příspěvku na již zmíněné nákupy,, řeknu po tel. či SMS, čus Anička ;)

Pro více ínformací navštivte prezentaci Anička - Anička Brno, Brno na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.