Privát - chystáte se na privát?
Madam Therezie

Madam Therezie

Madam Therezie Privat, Praha 2


Madam Therezie, 40 let, pracuje v privátu Madam Therezie Privat Po - Pá: 08:30-14:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 605 913 828, případně e-mailem na madamtherezie@gmail.com.

Zrala 40 let štíhlá perverzní dominantní nemravna Madam udílí BDSM lekce ve svém diskrétním soukromí na Praze 2 ať už zkušeným otrokům a čubkám tak i úplným začátečníkům. Mezi mé praktiky patři: ,pánský anál, strapoon ,fisting ,roztahovani, footfetish, svazování,bondage,výprasky,feminizaci,výchova otroků posouvání hranic, piss,kaviar, toaletní otroctví, nucená nahota,trampling,,ponižování,fackování,plivání a další. Bližší info a domluva možná na tel
jsem velmi spontální a užívám si to po - pa od 9 do 14 h

1h od

Kaviár od
Manipulace s kaviárem
Praha 2 ječná preferuji tel domluvu ne psaní
Možná domluva přes WhatsApp

Fotky neposilam
Klasiku nenabizim

Jsem Vznešená Madam s barvitou fantazií. Jsem zralá Dáma, která si lekce užívá. Jsem Madam, kterou to opravdu baví. Jde především o to, užít si lekci, a přitom splnit tvá očekávání. Já vždy chci, aby lekce proběhla k oboustranné spokojenosti. Jsem jedna z mála dominantních dam, která ti dovolí dotýkat se mě. Tvými rty a jazykem při líbání mých nohou a mého zadečku. Nemám studio. Nepotřebuji, abys byl připoután na kříži. Sejdeme se u mě
na pokoji a já tě budu ovládat svou autoritou. Ty se mi maximálně podvolíš a budeš sloužit mým perverzním choutkám… a věř tomu, že jich je hodně.! Zavolej a popros o lekci!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Madam Therezie - Madam Therezie Privat, Praha 2 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.