Privát - chystáte se na privát?
Alisha

Alisha

Asian Pretty exotic girls, Praha 8


Alisha, 25 let, pracuje v privátu Asian Pretty exotic girls Po - Čt, Ne: 10:00-00:00, Pá - So: 10:00-02:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 608 153 912.

Jsem hezká milá asijská dívka Alisha žijící v Evropě na novém privátu Karlínském náměstí Praha 8 a těším se na Vás, Moje služby tě jistě potěší a rád se budeš vracet. Potěší tě moje masáž, orál bez, líbání, 69, klasický sex, můžete si líznout a pokud chcete jiné služby - lze se dohodnout. Dámský anál ale nedělám! Uvolním tě od stresu a únavy. Pokud chceš dvě dívky – není problémmám tu kamarádku a děláme i Escort po domluvě. Piš,volej – mluvím česky a anglicky. Těším se na tebe i tvé kamarády. Parkování pohodlné v zónách. Podnapilí nebo jinak pod vlivem nejsou zde vítáni - budete odmítnuti - respektujte to !!!!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Alisha - Asian Pretty exotic girls, Praha 8 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.