Privát - chystáte se na privát?
Sasa

Sasa

Asia Sasa privat Praha 2, Praha 2


Sasa, 24 let, pracuje v privátu Asia Sasa privat Praha 2 Po - Pá: 09:00-00:00, So - Ne: 09:00-02:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 720 248 882, případně e-mailem na chenaipin1881@icloud.com.

Ahojky pánové, těším se na vás. Jsem roztomilá mladá usměvavá Asiatka Sasha v příjemném diskrétním soukromém bytě, který vás nechá přemýšlet o všem, co máte rádi, a jsem tu celá pro vás. Pojď, zažij, co chceš s mými krásnými velkými prsami. Mám krásný a roztomilý obličej a prsa. Kromě klasický sex mám ráda rozmanitost a mám ráda 69, líbání, hluboký orál. Vše se službami lze zajistit i další služby. Můžete fotit nebo nahrávat, já jsem poslušná a můžu vám udělat příjemnou čínskou masáž. Možnost doprovodu černouvlásku, věk 24 let výška 160 cm. Hmotnost 49. čísla prsou: 4, bez analu. Více informací volejte/SMS/WhatsApp/Wechat - můžeme se domluvit česky, anglicky. Bydlím na Praze 2, tak pojď rychle za mnou.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Sasa - Asia Sasa privat Praha 2, Praha 2 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.