Privát - chystáte se na privát?
Karin

Karin

Karinka Praha Strakonická, Praha 5


Karin, 27 let, pracuje v privátu Karinka Praha Strakonická denně 12:00-00:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 792 412 818, případně e-mailem na karin.prg9@gmail.com.

Zdravím vás panove...
Jmenuji se Karin, je mi 27 a jsem něžná a přátelská se smyslem pro humor. Už jsem nějakou dobu single, ale ráda trávím čas s fajn gentlemany. Tohle mi přijde jako fajn způsob, jak se pobavit a zároveň si přivydělat nějaké penízky navíc. Mám totiž ráda dobré jídlo, víno, cestování a kulturu. Prostě miluji užívat si život plnými doušky a dělat si ze života zábavu. Mám ráda dobrou společnost a dobrodruztvi.
Jsem diskrétní a nehledám denně zástupy klientů, není nic horšího než když by to bylo mechanické, strojeně a nuceně. Proto u mě nehledej ceny jako na privátech prosím.
Budu se tesit na nove zazitky a seznameni s fajn gentlemany.
Mejte sexy den :))

Pro více ínformací navštivte prezentaci Karin - Karinka Praha Strakonická, Praha 5 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.