Privát - chystáte se na privát?
Katty

Katty

Katty privatek Olomouc, Olomouc


Katty, 32 let, pracuje v privátu Katty privatek Olomouc denně 10:00-20:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 736 707 324.

Jsem ti dispozici od 10-20hod.
Uvítám tě diskrétně a beze spěchu, minimálně na hodinku, v čistém bytě v centru Olomouce. Pomazlím tě mými ňadry, nažhavím tě orálkem s ochranou. Vystřídáme různé polohy, nabídnu laskání noziček a mnohé další, co k příjemně společně stráveném času patří.
Čistota, zdraví a diskretnost je základ!

Těším se na něžného gentlemena či zajíčka panice, který ocení vše s ochranou, sexy uniformy (vyber si z fotek), punčošky a vysoké podpatky. Vše je na naší vzájemné domluvě. Já vysoká bruneta, sexy křivky. Foto autentické a aktuální, ňadra DD. Ráda tě doprovodím do tvého hotelu v Olomouci, včetně společnosti při večeři po náročném dni.
Escort pouze na hotel či Pension, NE soukromý byt či chata. Nenabízím erotické masáže, anální sex, piss, ani trojku, ráda přenechám kolegyním, které se na toto specializují. Děkuji za pochopení.

Těším se na tebe!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Katty - Katty privatek Olomouc, Olomouc na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.