Privát - chystáte se na privát?
Stella

Stella

Stella v soukromí, Praha


Stella, 28 let, pracuje v privátu Stella v soukromí denně 10:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 728 874 417.

Vítej :-)
Dnešní svět je plný stresu a spěchu. Výmluvy, že na něco nemáme čas jsou na denním pořádku a sebe mnohdy odsouváme na druhou kolej, protože se vždy najde něco důležitějšího. Upřednostni konečně sebe před vším ostatním a dopřej si kvalitně strávený čas v mém čistém a útulném bytečku, kde ti nejenže mohu zaručit maximální soukromí, neboť tu budeme sami, ale taky diskrétnost, protože nepoužívám nic, co by tě mohlo jakkoli prozradit. No a v neposlední řadě zdraví a kvalitně strávený čas, jelikož vše vždy poskytuji jen s ochranou a nabízím minimálně hodinová setkání doporvázená GFE - tedy přístupem opravdové přítelkyně. To abychom si náš čas co nejvíce užili :) Něco o mně: Mám tmavě hnědé nebarvené vlasy, modré oči a plné rty. Moje postava, ač skýtá nějaké to kilo navíc, je vcelku pevná. Vše na mém těle je zcela přírodní, nemám žádné tetování a jsem nekuřačka.
Pokud jsi milý slušný a pohodový starší muž, který dbá na zdraví a čistotu a který se rozhodl si konečně udělat čas pro sebe, pak na nic nečekej, zvedni telefon, zavolej mi a domluv se se mnou na schůzce. Jestliže mi z nějakého důvodu zavolat nemůžeš, pak se můžeme domluvit prostřednictvím aplikace WhatsApp či Signal. Těším se na naše setkání, které jak věřím bude pro oba z nás nejen příjemné, ale které si budeme chtít někdy zopakovat.

Těším se na Tebe.

Stella :)

Pro více ínformací navštivte prezentaci Stella - Stella v soukromí, Praha na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.