Privát - chystáte se na privát?
Alex

Alex

Alex Praha 3, Praha


Alex, 22 let, pracuje v privátu Alex Praha 3 Po - So: 10:00-20:00, Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 730 603 550.

Ahoj pánové, jmenuji se Alex, jsem smyslná, něžná ale zároveň velmi temperamentní. Mezi mé speciality patří hluboký orál, ten miluji. Můžeš mi ho tam narvat až po koule, jak se ti jen zlíbí. Mezi mé služby patří: klasický sex, orál bez, hluboký orál, výstřik do pusy, anál, piss, 69, masáž, líbání. Vše je o domluvě. Navštívit mě můžeš v mém útulném bytě na Praze 3, kousek od Atrium Flóra. V případě zájmu mě neváhej kontaktovat a budu se těšit na tvou návštěvu!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Alex - Alex Praha 3, Praha na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.