Privát - chystáte se na privát?
Sallyk

Sallyk

Přivýdělek Sallyk Zličín, Hostivice


Sallyk, 28 let, pracuje v privátu Přivýdělek Sallyk Zličín Po: 10:00-18:30, Út: 10:00-19:00, St - Pá: 10:00-17:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 792 469 311.

Jsem nová přivydělávající slečna, začínám z finančních důvodů, ráda bych do budoucna stále klienty, nebráním se však jednorázové návštěvě . Jsem stihla , velké poprsí , atraktivni . Zpříjemním ti den , nejen masáží, ale i příjemným sexem, dle sympatií možno domluvit na místě službu navíc . Nejsem klasický privat, u mne najdeš čistotu a pohodu, pojď se odreagovat k sympatické slečně . Mám ráda spíše něžný sex, hlazení, žádné tvrdé zacházení. Ráda poznávání nové fajn lidi .Fotky jsou originál , o ceně nesmlouvám, pokud to nechceš respektovat, prosím nevolej. Na sms neodepisuji , takže pouze volat :) Při delší návštěvě Ti mohu nabídnout kávu atd ..

Pro více ínformací navštivte prezentaci Sallyk - Přivýdělek Sallyk Zličín, Hostivice na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.