Privát - chystáte se na privát?
Madam Viky

Madam Viky

Madam Viky Ostrava, Ostrava


Madam Viky, 36 let, pracuje v privátu Madam Viky Ostrava denně 08:55-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 731 210 113, případně e-mailem na vkk1980@seznam.cz.

Ahoj,

pro všechny milovníky DS a SM hrátek ....

.... jsem madam Viky z Ostravy, kde mám svoje soukromé BDSM studio, vybavené gynekologickým křeslem, křížem, klecí, lavicí na svazování a mnoha hračkama a pomůckama pro Vás, ať už se jedná o elektrosex, vibrační hlavici, pás cudnosti pro ty otrlekší a spostu věciček na anální hrátky či třeba pomůcky na clinik praktiky.

Provádím lekce jak pro začínající tak i pokročilejší jedince.
Absolutní nováčci se nemusí bát, že budou odcházet s jelitama na zadku, pokud to nebude vyloženě jejich přání *3*

Objednat na lekci se lze pouze telefonicky, ideálně den či dva dny dopředu, jelikož ve studiu nebydlím a nejsem tam neustále. (+420 731210113)
Taktéž mějte na paměti, že jsem taky jenom člověk, nemám na starosti pouze Vás, takže pokud Vám nezvedám telefony, je to z toho důvodu, že se někomu věnuji ... taky by jste nechtěly abych zvedala telefony, když se budu věnovat Vám u sebe, tak mějte pochopení a zavolejte později.

V žádném případě po mě nechtějte sex, anál či orál, taktéž piss v jakékoliv formě k mé osobě.
Jakékoliv nabídky takových to služeb mě jenom urazí a vy zkončíte v ignoraci.

Dále je možné si na lekce u mě sjednat i další profi dominu, slečnu na sex či TV komtesu v latexu.

Pro stálé klienty platí sleva a taktéž i další výhody jako třeba dojíždění k nim domů či venkovní lekce za pěkného počasí.

Více informací naleznete na:

https://www.madamviky.cz

Pro více ínformací navštivte prezentaci Madam Viky - Madam Viky Ostrava, Ostrava na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.