Privát - chystáte se na privát?
Berenika Hollek

Berenika Hollek

Monfas girls, Praha 10


Berenika Hollek, 29 let, pracuje v privátu Monfas girls denně 10:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 774 795 980, případně e-mailem na berenika.hollek@monikafastidiosa.com.

Ahoj,
jsem Berenika, štíhlá, vysoká, atraktivní, dlouhovlasá brunetka Jsem na bytě na Praze 10 v Hostivaři, je to soukromý byt, kde jsem vždy jen já. Někdy bývám u kamarádky na Praze 5 - na Barrandově.

V základní ceně nebo za příplatek nabízím klasický sex a orální sex s ochranou, lízání, mazlení, erotickou masáž, piss ode mě, vyvrcholení na tělo. Eskort a doprovod možný.

Parkování je bezproblémové.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Berenika Hollek - Monfas girls, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.