Privát - chystáte se na privát?
Karolína Nemcova

Karolína Nemcova

Monfas girls, Praha 10


Karolína Nemcova, 28 let, pracuje v privátu Monfas girls denně 12:00-02:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 808 477, případně e-mailem na karolina.nemcova@monikafastidiosa.com.

Jsem slečna z MONFAS GIRLS, takže nejsem privát, své služby poskytuji v mém pronajatém bytě v Praze 10, kde jsem vždy jen já sama. Někdy bývám i na Praze 5 na Barrandově.

Jsem hezká, vysoká, štíhlá, spontánní dívka s dlouhými černými vlasy, prsa vel. 4..

V sexu mě baví téměř vše. V základní ceně nebo za příplatek ti můžu nabídnout mazlení, orálek s ochranou nebo i bez ochrany, hluboký orálek e zakončením do pusy a polykáním, výstřik na tělo nebo na obličej, klasický sex s ochranou, 69. lízání. líbání, piss ode mě nebo i na mě, masáž prostaty, striptýz, dámský anální sex, pánský anální sex, erotickou masáž, footjob, footfetish, doprovod do společnosti, eskort.

Mám ráda i trojku s párem nebo dva muže.

Tak pokud tě něco z toho zaujalo, tak tě ráda poznám, rezervaci si můžeš udělat na uvedeném čísle.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Karolína Nemcova - Monfas girls, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.