Privát - chystáte se na privát?
Julie

Julie

Privátek Brno 4, Brno


Julie, 19 let, pracuje v privátu Privátek Brno 4 Po - Pá: 09:00-18:00, So - Ne: nepracuje. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 702 612 978, případně e-mailem na privatek.brno.4@gmail.com.

Krásná mladičká a jemná blondýnka JULIE tě zve k sobě na privátek.. Nabízím klasiku, orálek (po domluvě i bez), líbání po domluvě, 69, mazlení, autoerotiku, footfetish, masáže, vyvrcholení na tělo, wresling, lehké SM - v roli subinky a dál je vše na domluvě. Budu se moc těšit. :-) K zastižení jsem od PONDĚLÍ do PÁTKU, od 9h do 18h a můžeš se zdržet 30, 45 a 60min! A pozor pánové, počítám vám čas co se mnou strávíte na pokojíčku.. Na SMS NEREAGUJI, pouze v případě, že nebudu brát tel. Děkuji za pochopení. Foto 100% originál! Parkování před domem a v okolí..

Pro více ínformací navštivte prezentaci Julie - Privátek Brno 4, Brno na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.