Privát - chystáte se na privát?
Jana

Jana

Náruživá 50tka, Praha


Jana, 57 let, pracuje v privátu Náruživá 50tka denně 07:00-20:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 607 841 760, případně e-mailem na samickajanicka@post.cz.

Ahoj milí pánové, jsem pomalu 58letá samička(ČEŠKA) s přírodní mušličkou,mokrým orgasmem a ráda tě uvítám ve svém útulném hnízdečku nedaleko zastávky MHD Malešické náměstí Orálek ti udělám takový o jakém se ti nesnilo - pěkně hluboký s výstřikem do pusinky. Užijeme si pěknou hodinku nebo půlhodinku něžného milování se vším co k němu patří, nebo perverzního sexu - můžu být i lehce dominantní. Můžeš mít i dámský análek, fisting a oboustranný piss.Není pro mne problém hrát si i s Tvým zadečkem jazýčkem,prstíčkem nebo vibrátorem.Za nic z těchto služeb se NEPŘIPLÁCÍ!Velmi dobré parkování Můžeš přijít i s partnerkou. Pokud máš zájem zavolej hodinku předem na tel 607 841 760. Na SMS a anonymní hovory nereaguji,pracuji i o víkendech a o svátcích.A ještě mám pro Tebe SUPR velmi lukrativní nabídku-Pokud si jednorázově zaplatíš 6 komplet hodinových návštěv(orál s výstřikem do pusinky-může být hluboký,klasika,anál,fisting,oboustranný piss)pak Tě vyjde návštěva u mne levněji a také již vůbec za nic NEPŘIPLÁCÍŠ !

Pro více ínformací navštivte prezentaci Jana - Náruživá 50tka, Praha na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.