Privát - chystáte se na privát?
Anička

Anička

Pánský podnik MIA Brno, Brno


Anička, 24 let, pracuje v privátu Pánský podnik MIA Brno denně 09:00-00:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 776 172 446, případně e-mailem na panskyklubmia@seznam.cz.

Dobrý den, celý den. Jsi na profilu slečny (paní ještě ne, leda by jsi mě přišel požádat o ruku, načež bych ti řekla: švarný to jinochu vdávati se nehodlám, ale můžeš u mě strávit několik hezkých chvilek). Dostala jsem d svých rodiců jméno Anna (sice ho moc nemusím, ale co se dá dělat již to nezměním, zní tak staromodně) nemám moc ráda , když na mě někdo křičí Ančo, Andulo, to zní jako volání na psa. Stačí, když mi budeš říkat Anno nebo Aničko nebo Ani....Mám velký smysl pro humor a ráda si povídám, nesnáším ticho. Takže hlavních pár vět o mě, abych se dostala k tomu hlavnímu. Již nejsem náctiletá, ale letá "stará koza" (jak by řekla moje teta) nikdo nezůstane mlád (ale já se cítím mladá) je mi 25 let, ordinuji v centru sexuálně nabitého Brna. Říká se, že holky z Moravy toho v hlavě moc nemají, ale já s tím musím nesouhlasit: nemáme tam jen hnůj, úklid, ale i starost o báječného chlapa (v mém podáni nemyslím jen jednoho). Jako fakt jsem nenormální vysoká (čahoun, stožár, žirafa ,jéé to je ta co hraje basketbal) slečna. Neoficiálně měřím 180 cm, prsa mám klasicky 2, 90-60-90 ehm nemám a zrovna nemám ani metr, takže to měřit nebudu, váhově bych řekla tak akorát. Drahouši, okoupeme se snad spolu, miluju vodní hrátky, takové to mokré lízáníčko nejlépe všude po těle. Pak bychom snad mohli do lože a pokračovat s líbáním a hlavně oboustraným orálkem a pak už se červenám. Chtěla bych opravdu kvalitní sex za úplatu. Mimochodem na rychlovky stavěná nejsem ani na příplatky (nejsme u zubaře, že). Ráda se stanu tvou kamoškou "na ven" můžeme zajít na večeři nebo do kina nebo si smočit prdelky ve wellness. Jsi-li teda báječný muž s báječným životem, stav se na pár chvil ...klik...cvak...
PS: v listopadu a prosinci nejsem moc často, kvůli reálné práci (někdo už ví) a mimo ordinaci prosím rezervace přes sms nebo whatsApp a v případě potřeby se rozepsat mi můžeš poslat holuba, holubník vedeme :D

Pro více ínformací navštivte prezentaci Anička - Pánský podnik MIA Brno, Brno na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.