Privát - chystáte se na privát?
Miya

Miya

Miya privat Ústí, Ústí nad Labem


Miya, 25 let, pracuje v privátu Miya privat Ústí denně 09:00-00:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 777 514 574.

Jsem Miya, krásná japonská dívka, 25 let, s krásným tělem a pevnou a vlhkou kočičkou.

Mám opravdu pěkné tělo s pěknými liniemi a nadrženým andělským obličejem. Moje fotky jsou 100% skutečné! Mluvím plynně japonsky a jednoduchou angličtinou

Ujišťuji vás, že naše návštěva bude nezapomenutelná. Nejsem jen hezká tvářička. Moje vlastnosti a zkušenosti jsou stejně jedinečné jako moje, nepředpokládejte, že jste měli zkušenost jako já. Sami víte, co vám nabízím, od obyčejných masáží až po vaše nejdivočejší fantazie.

Moje rty, jazyk a ústa způsobí, že tvůj penis bude vibrovat radostí, moje sevřená kočička se bude cítit jako v nebi a já ti dám veškeré potěšení, které si zasloužíš. Sex si užívám různými způsoby. Prozradím vám tajemství, nebudete si jen tak odpočinout, dám vám jedinečný a zvláštní zážitek, na který nikdy nezapomenete. Nikdy na mě nemůžeš zapomenout, budeš mi navždy chybět

jako záznam. Nejsem tvá přítelkyně ani manželka, jsem tvá hračka, tvá sexuální touha, tvá touha uvolnit všechny brzdy.

Je to pro mě vzrušující. Mnohem chutnější. Mnohem více svobody. Jsi ke mně odvážnější. Bude mezi námi tolik vzrušení a všechny vaše nejdivočejší fantazie se splní.

Jsem zlobivý a miluji sex bez kondomu a dostat tvého péro do mé těsné kundičky, cítím se dobře a každý měsíc se nechám kontrolovat na všechny své neduhy. Já vím, co máš rád. Po noci se mnou ležíš v posteli, sníš a usmíváš se.

Jsem profesionál. Ale kdo ví, víš taky krade. Zajímalo by mě, jestli dokážeš věci, které ostatní neumí.

Jaká je vaše fantazie?

Využijte svou šanci, protože nikdy nebudu k dispozici a jsem silně obsazen.

Líbání Miyaxxx je tvrdý péro

Pro více ínformací navštivte prezentaci Miya - Miya privat Ústí, Ústí nad Labem na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.