Privát - chystáte se na privát?
Šárka

Šárka

Monfas girls, Praha 10


Šárka, 39 let, pracuje v privátu Monfas girls denně 13:00-22:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 774 795 980, případně e-mailem na monfasgirls@monikafastidiosa.com.

100% GFE! Nejsem privát, moje služby poskytuji v mém bytě na Praze 2 v ulici Žitná.

Jsem atraktivní, štíhlá a opravdu velmi příjemná MILF žena, baví mě uspokojovat muže, připravit jim příjemné relaxační chvíle, tato práce je pro mě zábava i životní styl. Nabízím jak klasické služby, tak i erotickou masáž s happyendem nebo masáž tělo na tělo.

Hovořím česky, německy, rusky a anglicky, tak pokud tě láká zkušená žena na úrovni, tak se s tebou ráda sejdu. Pokud je trocha volného času, tak můžu nebo můžu přijet i na eskort. Rezervaci si můžeš udělat na uvedeném čísle.

Pro více ínformací navštivte prezentaci Šárka - Monfas girls, Praha 10 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.