Privát - chystáte se na privát?
Lucie

Lucie

Smyslný dotek Lucie, Praha 3


Lucie, 26 let, pracuje v privátu Smyslný dotek Lucie denně 08:00-23:00. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 728 316 020, případně e-mailem na Anita.p10@seznam.cz.

Zdravím Tě, mé jméno je Lucie,
jsem vnímavá, empatická i živelná a svobodomyslná mladá žena.
Jsem a vždy jsem byla dobrodružná povaha, díky tomu jsem si prošla celkem netradiční životní cestou, ať už v oblasti zdraví, sebepřijetí,vztahu k sobě a svému tělu, tak i v oblasti sexuality a partnerských/mileneckých vztahů.
Pomohlo mi to pochopit, že existují jisté věci mezi nebem a zemí a že nic se neděje jen a pouze náhodou.
To mě přivedlo k práci s vědomou erotikou, která je mi smyslem, náplní, posláním.
Zajímám se o osobnostní rozvoj, individuální a vztahovou psychologii, psychosomatiku, zdravý životní styl, o práci s energiemi, Tantrický přístup k sexualitě, vědomý dotek, transformující bdsm.
Jsem tu pro muže, pro které erotika znamená něco víc, než jen tělocvik bez prožitku a fantazie.
Pro Ty, kterým je bližší osobní/lidský přístup a přirozenost, než dokonalá, ale studená profesionalita.
Nabízím celostní smyslnou erotickou masáž s Tantrickými prvky.
Setkání probíhá v mém soukromí v příjemné atmosféře, svíčky, vůně, občerstvení, úsměv a pohodové naladění samozřejmostí.
Masáž trvá cca 2 hodiny, čas nijak striktně neřeším, chci, aby vše plynulo v klidu a v pohodovém duchu.
Pokud jsi u mě poprvé, začínám úvodním rozhovorem u čaje či kávy, kde probereme Tvůj záměr, s čím ke mne přicházíš, co si přeješ v průběhu našeho setkání prožít, případně v čem posunout Tvé hranice.
Erotická masáž u mě neznamená pouze masáž intimních partií, ale celostní smyslnou masáž, kde se věnuji Tvému celému tělu, pocitům a vjemům.
Můžeš se mnou zažít Tantrický rituál, při kterém se na sebe více naladíme a kde si Tě jemně uvolním, postupné zcitlivování těla horkými žínkami či různými hebkými předměty (peříčka, kožešinky, šátek, sarong, štětce), pomalou smyslnou celotělovou masáž, doteky rukama i tělem, masáž intimních partií, skrze kterou Tě povedu k co nejintenzivnějšímu prožitku, k silnějšímu vnímání a prožívání tvého těla a vzrušení, práci se sexuální energií, oddalování vyvrcholení či rozvádění sexuální/životní energie po celém těle.
Vědomou erotiku vnímám jako celek, proto samu sebe nikam nezařazuji.
Mohu Ti být průvodkyní do světa relaxu a uvolnění, něhy a vášně.
Nikdy nemám předem daný \"scénář\", protože každý je individuální a potřebuje něco jiného.
Není pro mne důležitý Tvůj věk, vzhled a jiné předsudky, ale o to více mi záleží na vzájemném respektu, fér jednání, upřímnosti, souznění a porozumění.
Konkrétní domluvu preferuji telefonicky, to nám oběma řekne více.
Těším se na setkání!

Pro více ínformací navštivte prezentaci Lucie - Smyslný dotek Lucie, Praha 3 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.