Privát - chystáte se na privát?
Zuzka

Zuzka

Zuzka privat, Praha 5


Zuzka, 48 let, pracuje v privátu Zuzka privat Non-Stop. Tento privát můžete kontaktovat na telefonu 728 627 505.

Ahoj pánové zvu Vás na krásné chvíle ve dvou v mém příjemném soukromí. Nemusíte se bát nějakých virů starám se o prostor po každé návštěvě klienta, vše desinfikuji, měřím teplotu a také chodím pravidelně na testy. Možnost relaxu v mém podaní je široká, od masáže relaxační erotické, kde ti prohmatám každičký kousek těla a projedu se na tvém těle svýma naolejovanýma prsama i po tvém žaludu. Přijd si taktéž ke mě zařádit a zarelaxovat na mé broskvičce. Různé polohy možnost i líbání. Miluji hluboký orálek a pokud ho nemáš moc dlouhého rád ti ho udělám. Odpočin si od stresu a zapomenout na Vše okolo. Budu se těšit i na delší čas který spolu můžeme prožít. Stačí zavolat a na všem se domluvíme. Pokud se moc bojíte, je v dnešní době možný za dobití kreditu sexík, i netradiční po telefonu. Tvá Zuzanka

Pro více ínformací navštivte prezentaci Zuzka - Zuzka privat, Praha 5 na SEX.cz
Erotické priváty Server Erotické priváty nabízí přehlednou databázi všech erotických privátů v Praze i ve všech krajích České republiky.
Erotické masáže Na stránce Erotické masáže neleznete desítky erotických masážních salónů a erotických masérek pro vaši relaxaci.
SEX.cz Sex seznamka, na erotickém serveru SEX.cz vám každý den přináší stovky inzerátů pro erotické seznámení, erotiku a flirt.
Erotická seznamka Sally Vytvořte si vlastní profil a najděte si svůj protějšek na erotické seznamce Sally, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma.
Seznamka Agama Hledáte sex a flirt? Potom je tady pro vás Seznamka Agama a erotické inzeráty ze všech měst a krajů ČR.
Sex Doma Amatérské fotky a videa na Sex Doma vám dají nahlédnout do ložnic vašich sousedů. Zaregistrujte se zdarma.